Butlomat - czysta energia

eco dom | 23.01.2017 12:05

Z butli gazowych w gospodarstwach domowych korzysta prawie 40 procent Polaków. Nowe, innowacyjne rozwiązanie zaproponowane przez  AmeriGas, będzie dużym ułatwieniem. Ma szansę  zrewolucjonizować sprzedaż butli w Polsce.

Butlomat, bo o nim mowa, to urządzenie przypominające obecne na rynku od kilku lat, samoobsługowe Paczkomaty i Pralniomaty. Pozwala ono w prosty sposób, samodzielnie, wymienić butlę gazową. Szybko, łatwo i wygodnie. Co istotne, Butlomat będzie dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. 

Aby sprostać wymogom bezpieczeństwa Butlomat wyposażony jest w czujniki optyczne oraz system ważenia weryfikujące butle pod względem kształtu i ciężaru.      Urządzenie pozwala też na zwrot pustej butli gazowej. Płatności dokonywane są kartą, a obok terminalna płatniczego umieszczona jest szczegółowa instrukcja. -Butlomat to innowacyjne urządzenie i prawdziwy postęp w sprzedaży detalicznej tego asortymentu. Jego ogromną zaletą jest dostępność: będzie znajdował się w często uczęszczanych miejscach i będzie można z niego skorzystać o każdej porze dnia i nocy. To także bezpieczeństwo i pewność, że kupujący otrzymuje oryginalną, butlę, z plombą poświadczającą jej bezpieczeństwo oraz prawidłową ilość i jakość gazu - zapewnia Agnieszka Stochmal, Dyrektor Marketingu i Obsługi Klienta z AmeriGas Polska.Pierwsze Butlomaty pojawią się już w najbliższy piątek 27 stycznia w Zduńskiej Woli (parking przy Biedronce, ul. Długa 128) oraz w Myszkowie – przy Kauflandzie (ul. Pułaskiego 6A). O tym jakim są ułatwieniem oraz jak z nich korzystać można będzie dowiedzieć się podczas akcji promocyjnych, które w obydwu miastach potrwają przez cały tydzień od otwarcia.

Producentem Butlomatów jest polska firma Noatech, specjalizująca się w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań samoobsługowych. - Dziś dla konsumentów liczy się przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Butlomat właśnie to zapewnia - mówi Julian Kozankiewicz, prezes zarządu Noatech. Jest również atrakcyjną nowinką techniczną, a te - jak pokazuję rzeczywistość są bardzo popularne w naszym społeczeństwie, otwartym na nowe, komfortowe rozwiązania ułatwiające codzienność.
 
(pa)