ECO dla sportu

eco firma | 05.08.2016 10:15

Opolska piłka nożna silniejsza dzięki wsparciu ECO 
 
Lista udanych inwestycji Energetyki Cieplnej Opolszczyzny nie dotyczy jedynie branży energetycznej. Od ponad dziesięciu lat koncern jest partnerem strategicznym OKS Odra Opole, a ostatnie działania na rzecz klubu znacząco pomogły w jego awansie do II ligi. Jak dowodzi niedawne zwycięstwo opolskich piłkarzy w tej grupie rozgrywek - inwestycja ECO przyniosła oczekiwany rezultat nie tylko w postaci radości kibiców ale również prestiżu Odry, który rozsławia miasto.
 
 
- W biznesie zawsze kierujemy się dwoma drogowskazami - mówi prezes ECO Wiesław Chmielowicz: Rozwojem i myśleniem o przyszłości. Te same wartości przyświecają nam przy współpracy z OKS Odra Opole. We współczesnym sporcie, identycznie jak w biznesie, stosuje się strategie, technologie i innowacje, ale ich sukcesy zależą od konsekwencji. Odra pokazała, że doskonale rozumie te procesy. Jesteśmy dumni z jej sukcesu i wesprzemy go jeszcze większym zaangażowaniem spółek Grupy Kapitałowej ECO we współpracę z klubem. 
 
Energetyka Cieplna Opolszczyzny wraz z innymi spółkami Grupy zwiększy wsparcie finansowe dla OKS Odra Opole w sezonie 2016/2017 o 50 procent w stosunku do dotychczasowego poziomu. 
 
(ec)