Święto Niepodległości może być eko!

po godzinach | 11.11.2014 08:56

Dziś wyjątkowy dzień w roku. Według ostatniego z sondaży 11 listopada to dla nas- Polaków jeden z najważniejszych dni w roku. W jaki sposób możemy uczcić naszą niepodległość? Mamy na to kilka pomysłów!

 

 

Mamy piękny listopad. Dziś warto świętować niepodległość na łonie natury. Proponujemy bycie eko pod flagą biało-czerwoną :

 

  • w wielu miastach odbywają się dziś biegi niepodległości. Macie wolne przedpołudnie? Lubicie biegać? Weźcie udział w biegu na 5, 10 lub 15 kilometrów. Zapewniamy, że dzisiejsze bieganie "z historią w tle" sprawi Wam jeszcze większą frajdę.

     
  • lubicie pikniki militarne? Dziś w każdym większym mieście odbywają się wojskowe parady, rekonstrukcje historyczne czy pokazy broni. Zabierzcie mamę, tatę, dziadków, a nawet sąsiadów i wyruszcie na spotkanie z Niepodległą! (większość pikników świątecznych odbywa się pod gołym niebem. To dodatkowa okazja, by spędzić kilka chwil na świeżym powietrzu).
     
  • 11 listopada to ustawowo dzień wolny od pracy. Nie siedźmy przed telewizorem, czy komputerem - po prostu wyjdźmy na spacer i cieszmy się z wolności i pogody

 

 

W redakcji czekamy na Wasze zdjęcia z świętowania 11 listopada. Te z ekologicznym zacięciem, nagrodzimy: redakcja@ecocafe.pl