Targi "EKOstyl 2014" w Bielsku-Białej

po godzinach | 21.11.2014 08:50W najbliższy weekend w Bielsku-Białej odbędą się targi "EKOstyl 2014". 


Coś dla siebie znajdą wszyscy, którzy starają się żyć zdrowo i o zdrowym stylu życia chcą wiedzieć jak najwięcej. Wiadomo, że dobra kondycja = odpowiednia dieta. I z takiego właśnie założenia wyszli też organizatorzy targów EKOstyl 2014. 

Impreza to dla lokalnych - i nie tylko - producentów okazja do zaprezntowania swoich produktów. Zanim kupimy przysmaki pozbawione konserwantów, będzie można oddać się degustacji. Amatorzy regionalych potraw nie będą zawiedzeni, bo spróbować będzie można na przykład prawdziwej beskidzkiej kwaśnicy czy dań z baraniny.

Organizatorzy przewidzieli też miejsce dla innych stoisk - obecni będą producenci ekologicznych kosmetyków, ubrań, własnoręcznych wyrobów czy nieszkodliwych środków czystości. Zadbano też o coś dla tych, którzy chcą rozwijać swoją wiedzę o tym, jak żyć zdrowo. W programie m.in. dyskusje i konferencje poświęcone temu, co jeść, jakich produktów używać i jakie aktywności podejmować. 

Tragi rozpoczynają się w sobotę i potrwają do niedzieli (22-23.11). Odbędą się w hali sportowej "WIDOK" w Bielsku-Białej.